-
Trinnity HYBRID 2.0 Zmiękczacz wody TRUZMHYBRID20




Wysyłka w ciągu | 3 dni |
Cena przesyłki | 179,00 zł |
Dostępność |
do 3 dni
|
Kod kreskowy | |
EAN |
Zamówienie telefoniczne: 783433733
Zostaw telefon |
Zmiękczacz wody Trinnity Hybrid
Zmiękczacz wody hybrydowy
Usuwa z wody: twardość, chlor
Opis urządzenia
Unikalne połączenie zmiękczacza i filtra wielofunkcyjnego dla dużych domów (od 2 łazienek i 5 osób).
Urządzenie łączy zalety zmiękczacza oraz filtra z węglem aktywnym.
Wybierz jedyny na polskim rynku zmiękczacz hybrydowy i kompleksowo rozwiąż wszystkie możliwe problemy z wodą wodociągową!
Odtąd będzie ona miękka, co oznacza oszczędność pieniędzy przeznaczonych na pranie (detergenty), przyjemność dla skóry podczas mycia w wodzie, która nie podrażnia i nie wysusza oraz dłuższe niezawodne działanie urządzeń AGD i instalacji wodnych , w których przestał osadzać się kamień. Do tego dochodzą zalety wody pozbawionej nieprzyjemnego zapachu chloru.
Możesz mieć więc pewność, że smak i zapach wody oraz potraw i napojów z niej przyrządzanych będą doskonałe.
Zalety
- jedyny tak zaawansowany technologicznie produkt na polskim rynku
- wysokie parametry działania i wydajność przy niewielkich, kompaktowych rozmiarach
- brak konieczności wymiany wkładów filtracyjnych (warstwa węgla zawarta w urządzeniu nie musi być wymieniana częściej niż żywica jonowymienna)
- wielofunkcyjna dioda, informująca z daleka, co dzieje się z urządzeniem
- duży, podświetlany wyświetlacz LCD pozwalający monitorować informacje o średnim zużyciu wody i alarmujący o niskim poziomie soli
- wyjątkowa niezawodność – żywotność do 10 lat!
- automatyczne oświetlenie zbiornika soli
- inteligentne automatyczne sterowanie objętościowo-logiczne na podstawie prognozowania
ZMIĘKCZACZ PRZYSTOSOWANY DO PRACY WYŁĄCZNIE Z WODĄ WODOCIĄGOWĄ