raty przez internet leasing przez internet
  • BERLÜF Centrala wentylacyjna Rekuperator PRAUZER 600

11617.35
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
DARMOWA WYSYŁKA (przelew) 0
Odbiór osobisty (przelew) 0
Dostępność do 3 dni

Zamówienie telefoniczne: 783433733

Zostaw telefon

Prauzer to centrala wentylacyjna, która przeznaczona jest do zapewnienia wymiany powietrza w budynkach mieszkalnych. Zadaniem centrali jest odprowadzanie świeżego powietrza z zewnątrz oraz odprowadzenia powietrza zużytego z pomieszczeń z jednoczesnym odzyskiem energii cieplnej. Wszystkie elementy seryjnie dostarczone wraz z centralą są skonstruowane tak aby zapewnić jak największy komfort oraz zdrowe powietrze.

W centrali Prauzer, oprócz standardowych filtrów, w celu zachowania podwyższonej czystości zastosowana została powłoka zawierająca nanocząsteczki srebra. Pozwala to zminimalizować szansę rozwoju drobnoustrojów we wnętrzu centrali. Co w sposób bezpośredni przekłada się na jakość powietrza w wentylowanych pomieszczeniach.

Centrala standardowo wyposażona jest w dwa filtry o klasie filtracji G4. 

Zalety:

  • Kompatybilność - centrala współpracuje z czujnikiem CO. Detekcja tlenku węgla oraz generowanie sygnałów alarmowych w przypadku stężenia CO w powietrzu.
  • Design - centrala posiada kompaktowy kształt, dzięki temu nadaje się do umieszczenia w każdym pomieszczeniu ze względu na swoje gabaryty.
  • Wygoda - centrala wyposażona jest w automatyczny by-pass oraz sterownik z panelem LCD z funkcją płynnej regulacji obrotów,  to jako unikalna zaleta kalendarzem tygodniowym i trybem wietrzenia. Pełny zakres kontroli urządzenia w bardzo łatwy i przyjazny sposób.
Waga
50kg
Stopień ochrony
IP 40
Ciśnienie akustyczne
do 53 dB(A)/1m
Typ łożyska
Toczne
Prędkość obrotowa silnika
1650 obr./min
Zasilanie
230 V / 50 Hz
Sprawność odzysku ciepła
95%
Pobór mocy
20-250W
Spręż dyspozycyjny
0-450 Pa
Przepływ powietrza
600 m3/h
Średnica przyłączy wentylacyjnych
198mm
Wymiary
837x662x576mm (GxWxS)
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
  • Warto dokupić